Het was lekker weer vanochtend, tijdens de nieuwjaarsduik bij de Haarrijnseplas in Leidsche Rijn. Een paar honderd mensen waagden de plons.
Het was gezellig druk vanochtend iets voor twaalf uur bij de Haarrijnseplas. De warming-up, begeleid door een dj en fitnessinstructeurs van SportCity, bracht de stemming er goed in (zie foto). Na het startschot, dat precies om 12 uur klonk, rende iedereen het water in en er ook heel snel weer uit. Een enkele die hard ging zelfs kopje onder, maar de meesten vonden tot hun middel ver genoeg.
De mensen van de reddingsbrigade, die uit voorzorg aanwezig waren met een bootje, konden alleen maar toekijken. En daarna was het tijd voor erwtensoep van sponsor Unox. Het was een fris maar gezellig begin van 2018!