Wat te doen met je kerstboom:

29 dec 2016, 20:36Algemeen
kerstboom
pixabay
Staat ie nog, of ben je 'm al een beetje beu? De gemeente haalt van 2 tot en met 6 januari de kerstbomen in Leidsche Rijn apart op. Deze worden milieuvriendelijk verwerkt. De ophaaldagen en hoe je de kerstboom moet aanbieden verschillen per wijk.

Straten met gft-kliko of kleine gft-bak

Je kunt je kerstboom op de vaste ophaaldag voor gft-afval aanbieden. Let op: op deze dag neemt de vuilniswagen alleen de kerstbomen mee. De groenbak wordt deze week niet geleegd, dat gebeurt pas weer in de tweede week van januari.

Straten zonder gft-kliko of kleine gft-bak

Ook hier kun je je kerstboom op de vaste ophaaldag voor restafval aanbieden. Je mag 'm ook naast de ondergrondse container voor restafval plaatsen.

Na 6 januari de kerstboom inleveren

Wil je later je kerstboom inleveren? Dan kunt je deze van 9 tot en met 29 januari zelf wegbrengen naar het dichtstbijzijnde afvalscheidingsstation. De bomen worden milieuvriendelijk verwerkt. Of je biedt 'm aan bij het restafval of naast een ondergrondse restafvalcontainer.

Kerstboom niet bij gft-afval

De kerstboom mag niet bij het groente-, fruit- en tuinafval, omdat met name de stam van de boom problemen geeft bij het milieuvriendelijk verwerken.
loading

Loading articles...

Loading