Vrijwilligerswerk doen? Kom naar de vrijwilligersmarkt

09 feb 2018, 16:17Algemeen
loesje
loesje
Ongeveer 15 organisaties die vrijwilligerswerk aanbieden presenteren zich volgende week dinsdag op de vrijwlligersmarkt, georganiseerd door het In Between Café Leidsche Rijn.
Voor deelnemers aan het In Between Café - mensen zonder betaald werk - is dit een uitstekende manier om kennis te maken met veel verschillende vrijwilligersfuncties waarmee zij hun talenten kunnen blijven inzetten. Vrijwilligerswerk kan een opstap zijn naar betaald werk. De standhouders gaan graag met de deelnemers in gesprek over de mogelijkheden, en het UWV verzorgt een workshop over vrijwilligerswerk.

Organisaties

De bijeenkomst vindt plaats op 13 februari 2018 in Buurtcentrum De Schakel, Schoolstraat 11 in Vleuten. De deur staat vanaf 9.15 uur open, ook voor andere belangstellenden. De volgende organisaties hebben een stand op de markt: Vrijwilligers Centrale Utrecht, U-Centraal, Welzaam, Taal doet Meer, Axion Continu, Handje Helpen, De Boogh, Abrona, Dierenweide Vleuten, De Buurtteams, Hospice Vleuten, Bibliotheek Utrecht, In de kern gezond en U in de Wijk.

Tweede dinsdag van de maand

Het In Between Café Leidsche Rijn is voor en door werk- en opdrachtzoekenden; deelnemers helpen elkaar de kansen te vergroten op een betaalde baan. Tijdens de bijeenkomst op de tweede dinsdag van de maand is er gelegenheid tot netwerken met elkaar. Met stimulerende workshops motiveren deelnemers elkaar actief te blijven, te netwerken en hun talenten te blijven inzetten. De activiteiten van het In Between Café zijn voor iedereen vrij toegankelijk.
loading

Loading articles...

Loading