Laatste dag Showman's Fair

11 sep 2016, 10:12Algemeen
showmansfairtaxi1
MB
Vandaag sluit Showman's Fair af. Je kunt het nog meemaken op het Berlijnplein en je onderdompelen in de sfeer van klein theater, lekker eten en drinken en kletsen aan een lange tafel. Het feest begint om 15.00 en duurt tot 22.00 uur.
Die lange tafel is het hart van Showman's Fair. Daar wordt op gedanst, gezongen en muziek gemaakt. Er wordt al lopend over tafel drank geserveerd door mooie meiden en iedereen schuift er aan voor de gezamenlijke maaltijd. Die kost € 12,50 en wordt gemaakt op de omgebouwde tractor die een enorme bbq en braadplateaus bevat. Het is een feestelijk moment als die tractor het terrein op komt rijden met de koks erop die al druk aan het werk zijn.

Drie jongens verleiden

Het leuke van die lange tafels is overigens dat je met iedereen om je heen in gesprek raakt. Hoe leuk kan uit eten zijn? En daarna ga je weer een tentje in voor theater. Aan te bevelen vandaag is De Noodzaak: drie mooie jongens verleiden, dansen, zingen en laten je vooral lachen. Grijp die kans!
loading

Loading articles...

Loading