Goede voornemens met een stok achter de deur? Schrijf je dan in voor de LoopVanLeidscheRijn of de Diva Run en kinderen voor de Lint-Wurmpie Run!
Deze zijn 20 en 21 mei - en dan is het ongetwijfeld al volop lente - maar je kunt er nu alvast voor gaan trainen. Die inschrijving is een goede stok achter de deur, en dan begin je 2017 in elk geval met een sportieve uitdaging.
DeLoopVanLeidscheRijn viert dit jaar haar eerste lustrum. Het wordt dus extra feestelijk, met als nieuwe afstanden de 10 kilometer en een Diva Run van 3 kilometer. De Diva Run (3 of 5 kilometer) is op zaterdagavond 20 mei, zondagochtend 21 mei staan de Wurmpie Run en Lint-Wurmpie Run op het programma. De LoopVanLeidscheRijn is op zondagmiddag. Je kunt kiezen tussen 10 en 15 kilometer. Locatie is het Máximapark in Leidsche Rijn.
Meer weten of inschrijven? Kijk op
www.deloopvanleidscherijn.nl . Als je je inschrijft voor 31 maart krijg je 25% korting!