Er wordt hard gereden door Schoolstraat in Vleuten

27 dec 2016, 16:32 Algemeen
verkeersveiligheid
pixabay

Op de route Maarssenseweg – Schoolstraat in Vleuten wordt hard gereden. Dit zorgt voor overlast voor de buurt. Om dit te veranderen wil de gemeente deze route verbeteren. Op 10 januari is er een bijeenkomst waar ontwerpvoorstellen worden getoond. Daar kun je tot en met 31 januari op reageren.

Na de bijeenkomst in januari moet het voorstel nog door het college van burgemeester en wethouders goedgekeurd worden.

Verbeteringen

  • rotonde op de kruising Schoolstraat – Thematerweg
  • andere inrichting op de Schoolstraat

    • verbreden fietsstroken
    • versmallen van rijbaan
    • aanpassen kruispunten Rubenslaan, Bloemstraat/Van Baarenstraat
    • aanpassen rotonde Henri Dunantlaan
  • maximumsnelheid van 30 kilometer per uur op delen van de Thematerweg en de Maarssenseweg

Er is al eerder geprobeerd om de snelheid en verkeersdrukte te verminderen. Het ging toen om maatregelen die de rijsnelheid zouden beperken. De maatregelen hebben wel iets geholpen, maar niet genoeg.

Inloopbijeenkomst 10 januari

Wil je de ontwerpvoorstellen voor het verbeteren van de route Maarssenseweg – Schoolstraat inzien? Kom dan naar de inloopbijeenkomst:

Datum: 10 januari 2017

Tijd: 18.00 – 20.30 uur

Locatie: wijkservicecentrum Vleuten-De Meern, Dorpsplein 1

Wil je reageren op de ontwerpvoorstellen? Dat kan tot en met 31 januari. Stuur uw reactie naar [email protected] .