Negen dagen duurde de inschrijfperiode voor een koopappartement in De Edmund; het eerste gebouw van Leidsche Rijn Centrum in verkoop. Alle 88 woningen zijn in een keer onder optie verkocht.
Bij het sluiten van de inschrijving op maandag 7 november waren er meer dan 360 inschrijfformulieren binnen. Vooral de penthouses en kleinere woningen kregen veel inschrijvingen. De begeleidende makelaars van Leidsche Rijn Centrum hebben de appartementen inmiddels toegewezen.
Begin 2017 de volgende
Begin 2017 komen de volgende twee appartementengebouwen van het centrum in de verkoop. Ook deze woningen zullen te selecteren en bekijken zijn op de website van Leidsche Rijn Centrum (
www.leidscherijncentrum.nl ). Verwachting is dat bij de opening van het winkelcentrum begin 2018 alle woningen verkocht en verhuurd zijn.