Boodschappendienst voor ouderen en mensen met een beperking

06 dec 2016, 10:18Algemeen
boodschappenhulp
Welzaam Utrecht
Welzaam Vleuten-De Meern organiseert met vrijwilligers een boodschappenhulpdienst voor zelfstandig wonende ouderen en mensen met een beperking.
Vrijwilligers helpen mensen voor wie zelf boodschappen doen een probleem wordt en die geen andere hulp kunnen regelen. Welzaam houdt rekening met een groeiende vraag naar boodschappenhulp en wil hierbij ook de vaak al overbelaste mantelzorgers ondersteunen. Boodschappenhulp kan voor korte tijd nodig zijn, bijvoorbeeld bij gladheid of een gebroken arm, maar ook voor langere duur. Er wordt een vrijwilliger gezocht, die het best bij de hulpvraag past.

Hulp

De hulpvrager kan met een beetje hulp veelal zelf weer naar de winkel, maar als dat echt niet meer lukt, dan kunnen de boodschappen ook gehaald worden. Uitgangspunt is altijd: lichte hulp waar dat kan, meer ondersteuning waar dat nodig is.

Ook nodig?

Heeft u ook hulp nodig bij het doen van uw boodschappen? Neemt u dan contact op met de boodschappenhulpdienst van Welzaam in Vleuten-De Meern, telefonisch bereikbaar op werkdagen tussen 9.00 en 11.00 uur op (030) 677 31 31 of via [email protected] .
loading

Loading