Het zal je gebeuren: 's avonds je auto voor de deur parkeren en 's ochtends als je naar buiten stapt slechts een droge plek op het natte wegdek aantreffen: daar stond je auto.
Dat overkwam een bewoonster van de Van Nijenrodelaan in De Meern vanochtend. "Rond tien uur gisteravond had ik mijn auto hier geparkeerd en vanochtend, toen ik om kwart over acht naar buiten stapte, was ie weg. Dan kijk je héél raar."
Onderdelen populair
Audi's zijn inderdaad populair onder autodieven, maar de laatste tijd gaat het vooral om onderdelen als sturen en airbags. Auto's zijn tegenwoordig zo goed beveiligd, dat ze moeilijk te stelen zijn. Maar afgelopen nacht is het dus toch gelukt. "Het is een leaseauto, dus het is vooral voor mijn werkgever naar. Maar het zal je eigen auto zijn!" vertelt de eigenares. "En het geeft ook een gevoel van onveiligheid, dat zoiets voor je eigen deur gebeurt. Dat is het vooral. Voortaan koop ik een extra stuurslot."
Heeft iemand iets gezien over deze diefstal? Het gaat om een donkergrijze Audi A4, kenteken 51-XNT-7. Bel dan de politie: 0900-8844.