5000 leerlingen strijden om titel tijdens schoolvoetbaltoernooi

01 mrt 2018, 15:51Algemeen
15202340136 f483be9114 z
Hans Vollebregt
Woensdag 7 maart gaan de voorrondes van het KNVB schoolvoetbaltoernooi voor basisschoolleerlingen weer van start.
Meer dan 5000 leerlingen uit de basisschoolgroepen 5/6 en 7/8, verdeeld over zo’n 420 teams, strijden tijdens de aankomende weken voor een plek in de stedelijke finale. Elke woensdag worden in verschillende wijken van Utrecht de voorrondes gespeeld. De beste teams plaatsen zich voor de finale op 25 april bij voetbalvereniging Desto. De winnaars van de stedelijke finale plaatsen zich voor het landelijke toernooi voor de titel ‘Beste basisschool van Nederland’.

Sportief

Naast de strijd om de titel ‘ Beste school van Nederland’, speelt sportiviteit natuurlijk ook een belangrijke rol. De allergrootste beker wordt na elke voorronde uitgereikt aan het meest sportieve team van de dag; de Fairplay Cup. De teams worden beoordeeld op sportiviteit door scheidsrechters van de KNVB. Het schoolvoetbaltoernooi voor het voortgezet onderwijs wordt gespeeld op 3 en 10 april 2018.

Harten voor Sport

Het stedelijke toernooi wordt georganiseerd door stichting Harten voor Sport in samenwerking met FC Utrecht, stichting Vreedzaam en diverse Utrechtse voetbalverenigingen. Meer info vind je op www.hartenvoorsport.nl/schoolvoetbaltoernooiutrecht . Vragen kan je mailen naar [email protected] .

loading

Loading articles...

Loading