Ben je 60+ en heb je behoefte aan nieuwe ontmoetingen of gezelschap, of ken je zo iemand? Voor Elkaar kan dan misschien wat betekenen.
Voor Elkaar zet zich namelijk in voor 60-plussers in Vleuten en De Meern, die op zoek zijn naar nieuwe ontmoetingen of gezelschap en hierin zelf verandering willen aanbrengen. Deelnemers hebben bijvoorbeeld hun partner verloren of zijn slecht ter been. Zij zijn op zoek naar een luisterend oor en een duwtje in de rug om hun leven zelf weer zo goed als mogelijk op te pakken.
Samen met een vrijwilliger van Voor Elkaar zoekt de deelnemer een vorm van gezelschap die een waardevol contact kan opleveren. De eigen rol van de deelnemer is hierin belangrijk. Als duidelijk is wat de deelnemer wil, dan helpt Voor Elkaar mee met het realiseren van deze wens. Door bijvoorbeeld een passende activiteit in de buurt te zoeken of de deelnemer te helpen met het opzetten van een eigen activiteit. Het doel van Voor Elkaar is dat de deelnemer uiteindelijk nieuw gezelschap ontmoet en daar blij mee is.
Zou Voor Elkaar ook voor jou of voor een bekende van je van betekenis kunnen zijn? Kom naar de informatiebijeenkomst op woensdag 1 juni van 10.00 tot 11.30 uur in buurtcentrum De Schakel, Schoolstraat 11, Vleuten. Voor meer informatie of direct aanmelden voor Voor Elkaar kun je ook bellen: 030 - 677 31 31 (elke werkdag van 9.00 - 11.00 uur).